Alüminyum Folyo İle Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatmak

Dişler kişinin dış görünüşünde çok önemli role sahiptir. Yani kişinin güzel, bakımlı, sağlıklı, çürüksüz ve lekesiz dişlere sahip olması, hem karşı taraftan bakıldığında iyi bir izlenim bırakmakta hem de kendisinin rahatlıkla ve özgüven ile konuşması ve gülmesi için önemlidir.

Tüm bunlardan dolayı artık bir çok kişi yalnızca sağlıklı ve çürüksüz dişler ile yetinmeyip daha güzel formlu, daha hacimli veya daha küçük ve bembeyaz dişere sahip olabilmek için bir çok yola başvurmaktadır.

Biliyorsunuz çağımızda geçmişe göre bilgiye ulaşmak artık çok daha kolaylaşmıştır. İnternet sayesinde merak ettiğimiz her konuda çok geniş bilgilere bir kaç tuş dokunuşu ile ulaşmak mümkün. Kolaylıkla merak ettiğimiz konu ile ilgili yazılmış makale, çekilmiş video veya sosyal medya içeriğine ulaşmak mümkün.

Geçenlerde Youtube’da gezinirken konumuzla alakalı olan bir videoya rastladım: “Alüminyum Folyo İle Diş Beyazlatmak”.

Kısaca videoda; alüminyum folyo içine karbonat, limon, sirke gibi birçok mutfak malzemesi karıştırılıp koyulduktan sonra dişlerin üzerine uygulanıp bir gece bekletmeyi öneriliyor. Ve videonun izlenme sayısı bir hayli yüksek. Yahu arkadaşım ilaç tarifi mi veriyorsun, salata sosu tarifi mi veriyorsun belli değil. Ama laf aramızda tariften karbonatı çıkarınca çok güzel bir salata sosu ortaya çıktı….;)

Yapmayın dostlar. Siz siz olun internet’ten bilgi edinmeye çalışırken bilginin kaynağını iyi araştırın ve herhangi bir uygulama yapmadan mutlaka bilgisi, tecrübesi ve dürüstlüğüne güvendiğiniz hekiminize danışın. Aksi halde çok vahim sonuçlar ile karşılaşabilir veya en azından boşuna emek ve para harcamış olabilirsiniz.

Yorumlar (1)

  • M. Büyük

    (Erinmeden) Çok doğru bir konuya değinmişsiniz. Umarım yazınız birçok insana ulaşır.

    Cevapla

Yorum yapın